Yazılım sektöründe oyununuz ile farklılık yaratın.

Gün geçtikçe büyüyen iş ağına sizler de katılın.

Oyun Seçimi

Mağazamız üzerinde bulunan oyunlarımızdan seçiminizi yapıp satın alım işlemini gerçekleştirirsiniz.

İrtibat

Satın alım gerçekleştirdiğiniz zaman vereceğiniz iletişim bilgileriniz üzerinden ekip arkadaşlarımız sizlerle en geç 1 saat içerinde irtibata geçecektir.

Mağazalarınızın Kurulumu

Ekip arkadaşlarımız ile beraber oyun veya uygulamalarınızın yayınlanacağı Google Play Console ve/veya App Store mağaza hesaplarınızı; reklam kodlarınızı alabileceğiniz ve reklam ödemelerinizi çekebileceğiniz AdMob hesaplarınızın kurulumunu tamamlarsınız.

İsim ve Reklam Kimlikleri

Kurulumu yaptığınız hesaplarda yönlendirmelerimizi takip ederek AdMob reklam ağı kodlarınızı alıp (Geçiş,Ödüllü) ve oyununuz için belirleyeceğiniz ismi bizlere aktarırsınız.

Kurulum ve Test

Oyununuz için gereken bilgiler alındıktan sonra kurulum aşamasına geçilir. Bu aşamada sizlere özel grafikler, sesler, oyun/uygulama logosu ve AdMob kodlarınız yepyeni oyun/uygulamanıza entegre edilir. Kurulumu tamamlanan oyununuz bir çok farklı cihazda test edilerek yayın için hazır duruma getirilir.

Yayın Aşaması

Google Play Console ve/veya AdMob hesabınız üzerinden bizlere Sürüm Yöneticisi rolünde davetiye yollarsınız. Bu sayede şifrenizi almadan hesaplarınıza aktarım sağlayabilecek olan ekip arkadaşlarımız,tüm açıklama ve görselleri ayarlayarak oyununuzu tüm dünya genelinde yayına sunabilecektir.

GÜVENLİ TESLİMAT

Satın aldığınız her oyun güvenilir sunucularımız aracılığı ile depolanmaktadır. Sunucularımızda depolanan oyun lisanlarınız ömür boyu saklanmaktadır. 

Zamanında Teslimat

Satın alınan her ürün en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Özel Danışman

Kişiye özel ücretsiz danışman sayesinde hızlı çözüm sağlanmaktadır.

Ömür Boyu Lisans

Satın alımı yapılan her oyunun lisansı ömür boyu olmaktadır.

OYUN GALERİSİ

oYUNUNUZU SEÇMEK İÇİN

MAĞAZAMIZA GÖZ ATIN

Bize ulaşın

Destek ekibimiz her zaman yanınızda. İletişime geçerek aklınıza takılan her konu da bilgi alabilirsiniz.

0
Sepet
  • No products in the cart.