Sıkça Sorulan
Sorular

Sıkça sorulan soruları sizler için bir araya getirdik. Daha fazla bilgi için destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Aldığınız ürünler size özel oyun/uygulama kimliği ile yayına sunulduğu için ömür boyu size ait kalır. İstediğiniz sürece ekleme-çıkarma veya güncelleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstediğiniz kadar ürün satın alımı gerçekleştirebilir ve hesaplarınızda yayına sunabilirsiniz.

Şirketimiz tarafından, kazançlarınız üzerinden her hangi bir komisyon talep edilmemektedir.

Google Play Console (25$/Tek Seferlik) ve App Store Developer (99$/Yıllık) mağaza ücretleriniz paket ücretlerimize dahil değildir. Geliştirici hesaplarınızı açtıktan sonra dilediğiniz kadar oyun veya uygulama yayını yapabilmektesiniz.

Oyun paket fiyatlarımıza lisans, kurulum, yayınlama, reklam eğitimi, ilk yıl danışmanlık ve teknik destek hizmetimiz dahil olmaktadır.

Danışman ekibimizle beraber kurumsal WhatsApp destek hattımız üzerinden sizlere en uygun oyunu seçebilir veya kararsız kaldığınız oyunlar arasından en iyi seçim konusunda destek alabilirsiniz.

Oyun yayınlandıktan sonra reklam şeflerimizden alacağınız reklam eğitimi sayesinde kolaylıkla tanıtımınızı yapabilir ve reklam bütçenizi azaltarak daha çok kitleye hitap edebilirsiniz.

Ödediğiniz ücret dışında şirketimiz tarafından her hangi bir hizmet satın almamanız durumunda ek bir ücret talep edilmemektedir.

Satın aldığınız ürünler en geç 3 (Ekstra özellik talebinizde bu süre değişkenlik gösterebilmektedir.) iş günü içerisinde kurulup, hesaplarınıza (şifreniz alınmadan) aktarım gerçekleşir.

Satın alımı gerçekleştirdiğiniz ürün lisansı ömür boyu olarak sizlere ait kalmaktadır.

Aldığınız tüm oyunlar e-fatura sistemi ile faturalandırılıp, satın alım gerçekleştiği gün içerisinde mail yolu ile sizlere aktarılmaktadır. Resmi tüm bilgilerimize iletişim sekmesinden erişim sağlayabilir ve teyit edebilirsiniz.

Sorunuz yanıt bulmadı mı?

Sorunuz yanıt bulmadı mı?

Uzman ekibimiz ile destek hattımızdan iletişime geçebilir, tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.