Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular alanımızda, müşterilerimizin en yaygın sorularına hızlı cevaplar bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan bilgileri kolayca bulmak için buradayız.

En Çok Merak Edilenler

Sizler için en çok sorulan soruları bir araya getirdik.

Aldığınız oyunlar, tamamen size ait olacak şekilde tasarlanarak lisanslanır ve mülkiyeti size devredilir. Bu, oyunun tüm haklarını kullanmanıza ve gerektiğinde değişiklik yapmanıza olanak tanır. 

Hayır, oyun kazançlarınızdan herhangi bir komisyon talep etmiyoruz. Kazandığınız gelirin tamamı size aittir ve firmamız tarafından hiçbir kesinti yapılmaz.

Google Play Console (25$/Tek Seferlik) ve App Store Developer (99$/Yıllık) mağaza ücretleriniz paket ücretlerimize dahil değildir. Geliştirici hesaplarınızı açtıktan sonra dilediğiniz kadar oyun veya uygulama yayını yapabilmektesiniz.

Ödediğiniz ücret dışında;  firmamız tarafından her hangi bir hizmet satın almamanız durumunda, ek bir ücret talep edilmemektedir.

U&B Software olarak, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli konulardır. Uzman ekibimiz ve tecrübemizle, iş ortaklarımıza güvenilir bir hizmet sunmak için kararlıyız. Resmi tüm bilgilerimize iletişim sekmesinden erişim sağlayabilir ve teyit edebilirsiniz.

Diğer Sorular

Sorularınıza yanıt bulmanız için diğer bazı sıkça sorulan soruları da sizin için derledik. U&B Software Ailesi olarak, size her adımda destek olmaktan mutluluk duyarız.

İhtiyacınıza ve hedeflerinize bağlı olarak istediğiniz sayıda ürün satın alabilirsiniz. Size en uygun olanları seçerek portföyünüzü çeşitlendirebilirsiniz.

Oyun paket fiyatlarımıza lisans, kurulum, yayınlama, reklam eğitimi, ilk yıl danışmanlık ve teknik destek hizmetimiz dahil olmaktadır.
Böylece, oyununuzun başarılı bir şekilde yayınlanması için gereken her şeyi sunarız.

Oyun tanıtımı konusunda size özel stratejiler geliştirmek için uzmanlarımızla birlikte çalışabilir ve hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hayır, satın alınan oyunlar için herhangi bir lisans süresi bulunmamaktadır.

Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlayarak size en uygun oyun seçenekleri hakkında tavsiyelerde bulunabilir ve karar vermenize yardımcı olabilir. Bunun için hemen kurumsal WhatsApp hattımızdan ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorunuz yanıt bulmadı mı?

Uzman ekibimiz ile destek hattımızdan iletişime geçebilir, tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
0
Sepet
  • No products in the cart.