U&B SOFTWARE | TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

TESLİMAT

Siparişleriniz ödeme işlemi sonrasında teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Siparişiniz onaylandıktan sonra tüm işlemleri sizlere atanacak temsilciniz aracılığı ile yaparak gerekli bilgiler alındıktan sonra yazılım çalışmaları başlamaktadır. Siparişiniz durumunu müşteri temsilciniz aracılığı ile sorgulayabilir veya www.softwareub.com üzerinden hesabım sayfanıza girerek sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Sözleşme konusunu oluşturan ürünler Alıcı’nın kurulumunu yaptığı sanal mağazalarda, yayın ekibimiz tarafından gerekli kontroller sağlandıktan sonra hiçbir kişisel bilgi talep edilmeden aktarım gerçekleştirilir. Yayın için gerekli olan açıklama, logo, görsel ve başlık ücretsiz olmakla beraber sanal mağaza hesap ödemeleri Google ve Apple tarafından ALICI’dan talep edilmektedir. Ödemeler ALICI’ya ait olmakla beraber, bu ödemelerin firmamız ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Müşteri temsilciniz aracılığı ile reklam kodlarını ve belirlediğiniz ürün isimleri alındıktan sonra sözleşme konusu ürünlerin şirketimiz tarafından teslim etme süresi 3 iş günü sürmektedir.

İADE KOŞULLARI (CAYMA HAKKI)

Alıcıya ait olan ürün her hangi bir durumda çalışmaz, düzeltilmez veya yerine geçebilecek bir ürün verilemeyecek ise alıcı teslimattan sonra ki 3 iş günü içerisinde cayma hakkına sahip olup, www.softwareub.com talebi değerlendirmesinden sonra iade işlemleri 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir. Oyun içerisinde eksiklik bulunması durumunda cayma hakkına sahip olmayan kullanıcı ile beraber www.softwareub.com bu eksikliği gidermek zorundadır.

Teslimat ve iade koşullarımız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@softwareub.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı: UB Yazılım Reklam Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.

S.Nazif V.D: 883 093 9060

Tic. Sic. No: 35914

Mersis No: 0883093906000001

E-Posta: info@softwareub.com

Tel: +90 850 840 70 06

0
Sepet
  • No products in the cart.